www.odtahy-likvidace.cz Podpora: +420 604 698 510 | podpora@odtahy-likvidace.cz  
Webová prezentace firmy:
Nonstop odtah Brno Úterý 20.10.2020 

Firma nemá nahrané logo.

Telefon: +420 722 062 965
E-mail: info@nonstop-odtah-br...
V katalogu: nonstop-odtah-brno
Kde nás najedete: mapa


Nonstop odtah Brno

Odtahová služba Brno

Naše firma nonstop odtah Brno se zabývá odtahovou službou v Brně a Jihomoravském kraji – auto odtahová služba Brno. Přepravujeme Vaše osobní vozidla a motocykly, pojízdná vozidla, vozidla po havárii, porouchaná vozidla, vozidla nepojízdná či vozidla mezi opravami.Kdykoliv nás budete potřebovat, jsme tu pro Vás, připraveni pomoci vám překonat nepříjemné situace, které Vás potkají na Vašich cestách – Vaše nonstop odtahová služba. Pokud hledáte opravdu spolehlivou firmu, která odtáhne Vaše vozidlo rychle a spolehlivě, s důvěrou se obraťte na naši odtahovou službu Brno – jsem Vám k dispozici 24 hodin denně!Volejte nonstop na telefon +420 722 062 965.


Auto odtahová služba Brno

Naším cílem je poskytnout kdykoliv co nejrychlejší a nejefektivnější pomoc motoristům, kteří se ocitnou v nouzové situaci, kdy nemohou pokračovat ve své jízdě, ať už v případě havárie nebo poruchy vozidla. Veškeré naše odtahové služby poskytujeme nonstop 24 hodin denně – auto odtahová služba Brno, odtah auta Brno. Odtahová služba – auto odtahová služba Brno a Jihomoravský kraj. Odtahovou službu v Brně a Jihomoravském kraji poskytujeme nonstop 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce! Jsme tu pro Vás kdykoliv připraveni poskytnout Vám profesionální pomoc v oblasti auto odtahová služba Brno. Zajišťujeme odtah vozidel – odtahová služba vozidel v případě poruchy či havárie, ale samozřejmě také odtah pojízdných vozidel. Pokud se někdy vyskytne situace, kdy budete potřebovat odtahovou službu v Brně či celém Jihomoravském kraji, uložte si naše telefonní číslo +420 722 062 965. S námi se i nepříjemná situace jako havárie či porucha Vašeho vozu stane nakonec kladným zážitkem, díky našim profesionálním a ochotným pracovníkům odtahové služby.


Ekologická likvidace vozidel

Naše firma Vám nabízí řešení, jak se dle současně platného zákona zbavit svého dosloužilého vozu – autovraku. Pojízdné či nepojízdné vraky jsou nejen nevzhledné pro své okolí, ale především ničí životní prostředí. Z takovýchto autovraků mohou vytékat nebezpečné provozní kapaliny, které mohou mít ekologické následky. Proto je ekologická likvidace autovraků tolik důležitá a v poslední době velmi aktuální. Volejte nonstop na telefon +420 722 062 965.