www.odtahy-likvidace.cz Podpora: +420 604 698 510 | podpora@odtahy-likvidace.cz  
Webová prezentace firmy:
Nonstop Odtahovka Pondělí 26.10.2020 

Firma nemá nahrané logo.

Telefon: +420 732 207 449
E-mail: info@nonstop-odtahovk...
V katalogu: nonstop-odtahovka
Kde nás najedete: mapa


Nonstop Odtahovka

Nonstop odtahovka

Naše služby jsou Vám k dispozici 365 dní v roce / 24 hodin denně – vyproštění havarovaných vozidel – asistenční odtahová služba. Volejte nonstop tel. +420 732 207 449 Nonstop odtahovka – odtahy a vyproštění havarovaných vozidel Naše nonstop odtahovka Vám pomůže při většině situací, s kterými se můžete na silnici setkat.


Nonstop odtahovka - odtah havárie

Při odtahu havárie prosím informujte našeho operátora o přesném poškození Vašeho vozu a situaci, která nastala, aby operátor mohl k Vám vyslat to správné odtahové auto. Nonstop odtahovka – odtah havárie volejte tel. +420 732 207 449 Naše firma Vám může poskytnout pomoc i v případě složitého vyprošťování havarovaných vozidel. V tomto případě prosím informujte o situaci detailně našeho zkušeného operátora, aby získal správné povědomí o vzniklé situaci a mohl ji vyřešit co nejrychleji a nejlevněji k Vaší naprosté spokojenosti. Volejte nonstop na tel. +420 732 207 449


Ekologická likvidace Praha

Pomáháme řešit Vaše problémy - Ekologická likvidace vozidel nonstop na tel. +420 732 207 449 Ekologická likvidace vozidel - jediné řešení Jediné řešení problému, kam se starým autovrakem Vám nabízí ekologická likvidace vozidel Praha a okolí. Vraky odstavených vozidel znepříjemňují život okolí, kazí obecné povědomí o tom či onom městě a v neposlední řadě samozřejmě ničí životní prostředí. Ekologická likvidace vozidel není nic složitého, ale ani nic jednoduchého. Vše musí probíhat za přísných opatření. Vrak auta postupně rozebereme a jednotlivé součástky roztřídíme dle jednotlivých druhů surovin - plasty, sklo, kov, ... Díky tomuto třídění se tato likvidace nazývá ekologická likvidace vozidel. Neváhejte a využijte skvělou příležitost. Zdarma od nás obdržíte potvrzení o ekologické likvidaci vozidla. A jestli nevíte, jak s vrakem až k nám, nemusíte si již dál lámat hlavu. Stačí nám pouze oznámit, kde se vrak nachází a my si pro něj přijedeme. K dispozici totiž máme vlastní odtahovou službu pro Prahu a okolí právě na odvoz autovraků.