www.odtahy-likvidace.cz Podpora: +420 604 698 510 | podpora@odtahy-likvidace.cz  
Webová prezentace firmy:
Odtah vozidel Brno Čtvrtek 22.10.2020 

Firma nemá nahrané logo.

Telefon: +420 722 070 374
E-mail: info@odtah-auta-brno.cz
V katalogu: odtah-auta-brno
Kde nás najedete: mapa


Odtah vozidel Brno

Nonstop odtah auta - Odtah vozidel Brno

Odtahové služby zajišťujeme pro vozidla osobní, dodávková, havarovaná a pro motocykly. Přepravu provádíme dle požadavků klienta, například z místa havárie či poruchy na jiné určené místo, případně odvezeme jeho vůz i na STK nebo k ekologické likvidaci - vždy však za použití nejmodernější techniky a v nejkratší možné době k naprosté spokojenosti našich klientů. Náš Nonstop odtah auta - odtah vozidel Brno je Vám k dispozici.


Odtah vozidel Brno – nonstop odtah auta

Naše odtahová služba Brno Vám zajistí nonstop odtah auta 365 dní v roce 24 hodin denně – stačí zavolat našim operátorům a ihned k Vám vyšleme náš odtahový vůz. Nezapomeňte, že je důležité popsat situaci, která nastala aby naši operátoři poslali ten nejvhodnější typ odtahového vozu, který bude pro Vaši situaci nejvhodnější. Náš odtah vozidel Brno Vám zajistí odtah vozidel Brno - nonstop odtah auta – čekáme pouze na Vaše zavolání.


Odtažení ale i likvidace aut

Naše firma se zabývá nejenom odtahovou službou ale i ekologickou likvidací vašeho dosloužilého vozu. Zákon ukládá povinnost majitelům motorových vozidel žádající o trvalé vyřazení z evidence vozidel provést takzvanou Ekologickou likvidaci vozu a to na vlastní náklady. V případě, že majitel nemůže doložit protokol o Ekologické likvidaci vozidla, jeho vozidlo nemůže být vyřazeno z evidence a on je povinen dále hradit zákonné pojištění motorových vozidel. Máte o ekologickou likvidaci vozu zájem? Stačí zavolat a my se již o vše postaráme. Chcete se pohodlně zbavit vysloužilého autovraku a myslíte přitom i na životní prostředí? Neváhejte nás tedy kontaktovat. Našim klientům nabízíme kvalitu, která je zcela v souladu se současným ekologickým postupem. Naše ekologická likvidace aut je připravena vyzvednout Váš vrak non-stop v kterýkoliv den včetně svátků, protokol Vám po domluvě můžeme vystavit ihned na místě či doručit poštou. Zavolejte našim operátorům a nechte Vaše starosti na nás.