www.odtahy-likvidace.cz Podpora: +420 604 698 510 | podpora@odtahy-likvidace.cz  
Webová prezentace firmy:
Odtahová služba České Budějovice Pondělí 26.10.2020 

Firma nemá nahrané logo.

Telefon: 603 316 350
E-mail: info@odtahovasluzbace...
V katalogu: odtahova-sluzba-ce...
Kde nás najedete: mapa


Odtahová služba České Budějovice

Odtahová služba České Budějovice

Odtahová služba České Budějovice - nonstop nejlevnější odtahová služba pro České Budějovice a celý Jihočeský kraj. Jsme připraveni nonstop pomoci vám a vašemu autu. Hlídáme si ceny tak aby jsme byli vždy za každých okolností nejlevnější - zavolejte naší odtahové službě a sdělte nám jaké auto máte, co se stalo, kde jste a kam se auto poveze a my vám uděláme cenu na míru. Klidně si pak zavolejte ostatním odtahovým službám ale věříme tomu, že vždy budeme nejlevnější.


Ekologická likvidace vozidel České Budějovice

Potřebujete se zbavit starého dosloužilého vozu - naše firma vám nabízí službu - ekologická likvidace vozidel ZDARMA - za nic neplatíte - vše máte zcela zdarma včetně odtahu. A jak to celé funguje? Zavoláte a sdělíte nám jaké auto máte a kde se nachází. Obratem vám zavolá náš specialista na ekologické likvidace a domluví si s vámi termín kdy vyzvedne váš vůz. V domluvený termín přijede a převezme auto a ihned při převzetí vám vydá protokol o ekologické likvidaci vozidla. S tímto protokolem, SPZ a velkým technickým průkazem dojdete vozidlo odhlásit na dopravní inspektorát. A máte vše vyřízeno a o starost míň .


Odtah Jihočeský kraj

Naše odtahová služba sice sídlí Českých Budějovicích a tak jsme u vás vždy za pár minut ale pomůžeme Vám kdykoliv a kdekoliv v rámci celého Jihočeského kraje. Stačí zavolat - jsme zde pro vás nonstop.