www.odtahy-likvidace.cz Podpora: +420 604 698 510 | podpora@odtahy-likvidace.cz  
Webová prezentace firmy:
Odtahová služba Brno Úterý 20.10.2020 

Firma nemá nahrané logo.

Telefon: +420 776 402 133
E-mail: info@odtahovasluzbabr...
V katalogu: odtahovasluzba-brno
Kde nás najedete: mapa


Odtahová služba Brno

Odtažení vozidla Brno

Rádi bychom Vás přivítali na stránkách naší odtahové služby – Odtahová služba Brno. Jsme mladá perspektivní firma, která se specializuje na odtah vozidel Brno a Jihomoravský kraj – odtažení Vašeho havarovaného vozidla. Provádíme odtahy vozidel a jejich přepravy dle požadavků klienta nejmodernější technikou. Drobné opravy mohou naši zkušení pracovníci provést přímo na místě, pokud se jedná o vážnější závadu na vozidle, pak provedeme odtah do nejbližšího autoservisu. Volejte nonstop na telefon +420 776 402 133.


Odtažení Vašeho havarovaného vozidla

Odtahová služba Brno neustále rozšiřuje a modernizuje svůj vozový park. Naše rozmístění po celém Brně a Jihomoravském kraji umožňuje zaručit motoristům, kteří využijí našich odtahových služeb, minimální dobu čekání na odtažení Vašeho havarovaného vozidla. Proč ztrácet čas zbytečným čekáním? Vytočte naše telefonní číslo a ušetřete se zbytečného čekání a stresu. Volejte nonstop na telefon +420 776 402 133.


Ekologická likvidace aut

Ekologická likvidace vozidel je další z hlavních náplní činnosti firmy. Ekologická likvidace probíhá v prostorách, které jsou k tomu speciálně vybudované a také zkolaudované. Ekologická likvidace je u majitelů starých vozidel velice populární. Nemalý podíl na velkém úspěchu naší služby ekologická likvidace má skutečnost, že vystavujeme protokol o ekologické likvidaci vozidla bez poplatku, že provádíme dopravu autovraků nonstop.Volejte nonstop na telefon +420 776 402 133.Léta zkušeností s touto činností nás řadí mezi největší a nejzkušenější firmy v tomto oboru a vám – našim zákazníkům - dává jistotu, že s vozidlem bude naloženo dle ekologických zákonů a že námi vystavované doklady mají všechny právní náležitosti, které zákazníkům zajišťují bezstarostné a trvalé vyřazení vozidla z registru na patřičném odboru dopravy. Váš vůz odvezeme, bezplatně ekologicky zlikvidujeme a vystavíme vám protokol o ekologické likvidaci, který je potřebný pro vyřazení vozu z evidence motorových vozidel. Neváhejte a kontaktujte nás!