www.odtahy-likvidace.cz Podpora: +420 604 698 510 | podpora@odtahy-likvidace.cz  
Webová prezentace firmy:
ODTAHOVÁ SLUŽBA BRNO Čtvrtek 22.10.2020 

Firma nemá nahrané logo.

Telefon: +420 604 567 703
E-mail: info@odtahovasluzbabr...
V katalogu: odtahovasluzbabrno
Kde nás najedete: mapa


ODTAHOVÁ SLUŽBA BRNO

ODTAHOVÁ SLUŽBA BRNO

Nabízíme Vám profesionální služby v oblasti odtahová služba Brno a ekologická likvidace vozidel. Odtažení Vašeho osobního automobilu po Brně, to je obor, na který se zaměřujeme v první řadě. Naše firma provozuje odtahovou službu v Brně, nonstop odtahy osobních vozidel po Brně a celém Jihomoravském kraji. Tím Vám můžeme zaručit minimální dobu čekání na odtahovku. Jsme si jisti, že rychlost našich odtahových služeb v Brně oceníte. Pro objednání našich služeb volejte nonstop +420 604 567 703.


Odtahová služba v Brně

Odtahová služba Brno – zajistíme odtah Vašeho osobního automobilu postiženého dopravní nehodou či poruchou, pro kterou nemůžete pokračovat ve Vaší jízdě. Náš dispečink můžete volat nonstop 24 hodin denně, 365 dní v roce - NONSTOP! Volejte telefonní číslo +420 604 567 703.


Ekologická likvidace Brno a okolí

Potřebujete se zbavit havarovaného vozidla, které se stalo nepojízdným a je potřeba ho ekologicky zlikvidovat? Nebo vlastníte autovrak, za který už Vás nebaví platit každoročně poplatky? Pak je tu pro Vás naše další služba – provádíme ekologické likvidace vozidel. Využijte naší služby ekologická likvidace. Zajistíme ekologickou likvidaci Vašeho autovraků přímo na místě, kde Váš vůz stojí. Převezmeme Vaše vozidlo – autovrak k ekologické likvidaci a následně jej ekologicky zlikvidujeme bez administrativních poplatků, pouze za cenu odtahu. Platíte tedy pouze náklady na dopravu Vašeho vozu do sběrného zařízení na likvidaci autovraků.