www.odtahy-likvidace.cz Podpora: +420 604 698 510 | podpora@odtahy-likvidace.cz  
Webová prezentace firmy:
Odtahovka Brno Čtvrtek 22.10.2020 

Firma nemá nahrané logo.

Telefon: +420 722 039 699.
E-mail: info@odtahovka-brno.eu
V katalogu: odtahovka-brno
Kde nás najedete: mapa


Odtahovka Brno

Odtahová služba Brno

Odtahovka Brno - Odtahová služba Brno - po celém Brně a okolí nonstop odtah vozidel – 24 hodin denně – 7 dní v týdnu - 365 dní v roce! Kdykoli nás budete potřebovat na svých cestách, v nesnázích s Vaším vozidlem, stačí zavolat odtahové službě Brno. Zajistíme odtah Vašeho osobního či užitkového vozidla. Nabízíme kvalitní a spolehlivé služby v oblasti odtahová služba, odtahy osobních i užitkových vozidel či motocyklů, zajišťujeme také ekologické likvidace autovraků – ekologická likvidace vozidel Brno a okolí. Vaše osobní auto po nehodě či poruše odtáhneme a dovezeme na Vámi zvolené místo, a to vše rychle, kvalitně, bez komplikací a zbytečného čekání a stresu. Odtahovka Brno.


Naše odtahová služba Brno a okolí ví, jak je v dnešní době Váš čas drahý. Proto se vždy snažíme dorazit k zákazníkovi v co nejkratším čase. To zajišťuje naše komplexní rozmístění po Brně a celém Jihomoravském kraji. Zaměřujeme se pouze na tuto lokalitu a její blízké okolí, abychom svým zákazníkům mohli zaručit rychlé jednání a minimum času stráveného čekáním na odtah. Využijte naše nonstop odtahy osobních vozidel – nonstop odtah vozidel Brno – odtahovka Brno.Všechny služby poskytujeme 24 hodin denně nonstop, stačí zavolat našemu operátorovi na telefonním čísle +420 722 039 699, který Vám zajistí odtah v co nejkratším možném čase.


Likvidace autovraků

Provádíme ekologické likvidace autovraků – rychle, pohodlně a podle předpisů ministerstva dopravy. Vlastníte vozidlo, které už dosloužilo a potřebujete ho ekologicky zlikvidovat? Obraťte se na naši firmu, která zajistí ekologickou likvidaci Vašeho osobního či nákladního vozidla i motocyklu. +420 722 039 699 - nonstop.