www.odtahy-likvidace.cz Podpora: +420 604 698 510 | podpora@odtahy-likvidace.cz  
Webová prezentace firmy:
Nonstop odtah Brno Neděle 5.7.2020 

Firma nemá nahrané logo.

Telefon: +420 608 638 700
E-mail: info@odtahovkabrno.com
V katalogu: odtahovkabrno-com
Kde nás najedete: mapa


Nonstop odtah Brno

Nonstop odtah Brno – odtahová služba pro Váš vůz

Nonstop odtah Brno Vám pomůže v každé situaci, která Vás může na našich silnicích zaskočit. Nonstop odtah Brno to je odtahová služba pro Váš vůz. Neváhejte a zavolejte našemu operátorovi a my se o Vás postaráme. Po zavolání na naše telefonní číslo sdělíte našemu operátorovi Vaše jméno, adresu kde se Váš vůz nachází, typ a barvu Vašeho vozu a domluvíte se na přesném času příjezdu našeho odtahového vozu. Velmi důležité je popsat našemu operátorovi přesnou situaci která nastala aby náš operátor vyslal to nejvhodnější odtahové vozidlo. Naše firma disponuje nejmodernější technikou – klasickými odtahovými vozy, odtahovými plošinami, odtahovými vozidly s hydraulickou rukou ale i výjezdovými asistenčními vozy.


Auto odtah – odtahová služba Brno

Náš auto odtah je pro Vás k dispozici po celém Brně a v jeho blízkém okolí ale jsme připraveni zajistit přepravu Vašeho havarovaného, porouchaného či nového vozu v rámci celé EU – neváhejte a informujte se na našem telefonním čísle – naše odtahová služba je Vám k dispozici.


Likvidace autovraků – ekologická likvidace Brno

Chcete jednoduše zlikvidovat Váš vůz zničený po havárii a nebo vůz co již dosloužil? Stačí na to jediný telefonát a s našimi pracovníky si domluvit vhodný termín odtahu Vašeho vozu nebo autovraku.