www.odtahy-likvidace.cz Podpora: +420 604 698 510 | podpora@odtahy-likvidace.cz  
Registrace
Uživatel nepřihlášen Sobota 19.9.2020 


REGISTROVANÝCH FIREM
00211


MŮJ ÚČET


Přihlásit

INFORMACE

FAQ - často kladené otázky a odpovědi

K čemu tento server vlastně slouží?
Jedná se o administrační rozhraní, do kterého firmy vloží celou svou nabídku služeb, která se poté zobrazuje ve vyhledávači zaměřeném na odtahové a likvidační služby motorových vozidel. Vyhledávač mimojiné také zohledňuje kvalitu služeb, kterou referují zákazníci.

Při nahrávání fotografie na stránky se mi nezobrazuje přidaná fotka - kde může být problém?
Jedná se o nejčastější chybu – při nahrávání fotky do systému je potřeba dodržovat maximální velikost fotografie. Maximální velikost souboru fotografie je 200 kB. Dále se může stát, že v internetovém připojení dojde k výkyvu. Uložené fotografie si zkontrolujte v příslušné části administračního rozhraní (Nahrání loga firmy, Eidtace webové stránky). Upravit fotografii pro účely uploadu na server lze ve volně dostupných grafických aplikacích, např. XnView .

Naše firma nemá vlastní internetové stránky – i přesto je možné s vaší pomocí inzerovat?
Mysleli jsme i na tuto možnost, každý náš zákazník získá svou vlastní internetovou adresu, na které se zobrazí pouze nabídka této konkrétní firmy. Firma bez vlastních stránek tak získá v ceně inzerce de facto vlastní www adresu, kterou se může prezentovat. Tato adresa je samozřejmě funkční jen po dobu naší spolupráce. Firmy s vlastními stránkami získají takto druhou neméně atraktivní adresu zdarma v rámci inzerce u nás a tato může pro ně fungovat jako pojistka při případné nefunkčnosti vlastních stránek.

Jakým způsobem lze uhradit inzerci? Je možná inzerce na kratší dobu než 12 měsíců?
Po Vaší registraci a ověření Vám zašleme pro forma fakturu (zálohovou) a po jejím zaplacení Vám bude autorizován Váš účet a bude Vám zaslána konečná faktura. Inzerce je možná pouze na 12 měsíců. Před uplynutím konce období Vás budeme kontaktovat.

www.odtahy-likvidace.cz podpora@odtahy-likvidace.cz

MAB reality s.r.o., Holečkova 789/49, 150 000 Praha 5, Smíchov | IČ: 28492676 / DIČ: CZ28492676 | spisová značka: C 145565 vedená u rejstříkového soudu v Praze
Ochrana osobních údajů / cookies | Seznam partnerů